СЕРВІС І ГАРАНТІЯ

Усі товари в нашому магазині офіційно поставляються в Україну. На більшість товарів надається офіційна гарантія виробника. Підтримкою гарантії займаються сертифіковані сервісні центри.

Умови повернення чи заміни товару

Повернути чи обміняти товар, що Вам не підійшов, можна протягом 14 днів з моменту покупки відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів”.

Відповідно до статті 9 Закону «Про захист прав споживачів», товар належної якості (без дефектів) можна обміняти або повернути протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, при дотриманні таких умов:

  • товар не був у експлуатації й не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів розбирання, слідів від потрапляння рідини у виріб або на упаковку, документацію;
  • програмне забезпечення не зазнало змін чи активації; товарний вигляд збережено – присутні всі ярлики, заводське маркування та упаковка, товар повністю укомплектований, упакований;
  • наявні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують покупку).
  • Перед початком експлуатації, будь ласка, уважно прочитайте інструкцію!

Як повернути /здати в ремонт товар?

Ви можете оформити заявку на повернення або ремонт товару в особистому кабінеті сайту. При оформленні показується інформація про терміни гарантійного обслуговування придбаних товарів. Для вашої зручності можна відстежити виконання заявок за їхніми статусами.

Доставка у відділення служб доставок (Нова Пошта)

Отримати замовлення ви зможете у будь-якому відділенні “Нова Пошта”, зазначеному на сторінці оформлення замовлення. Після прибуття замовлення у відділення вам буде надіслане SMS-повідомлення від “Нова Пошта” із зазначенням номера накладної по прибутті замовлення у відділення. Термін безкоштовного зберігання замовлення у відділенні – 3 робочих дня. Якщо протягом даного терміну ви не отримаєте замовлення, товар буде повернений продавцю.

Зверніть увагу! Послуга післяплати сплачуєтся окремо від доставки, її вартість буде вказана при оформленні замовлення.

Кур`єрська доставка по Україні

Якщо у вашому населеному пункті немає відділення служби “Нова Пошта”, ви можете оформити кур`єрьску доставку по Україні. Доставка службою перевізника товарів об`ємом до 30 кг виконується до дверей.

Зверніть увагу! Замовлення на суму більше 13 999 грн і товари, висота яких більше ніж 170 см, кур`єром не доставляються.

Отримання такого замовлення можливе в магазинах наших партнерів Brain або у відділеннях “Нова Пошта”.

Кошик
Прокрутити вгору