Активна жінка - жінка, що годує груддю. Нено підтримує природну лактацію.

bella twin

Активна жінка – жінка, що годує груддю. Нено підтримує природну лактацію.

Ми в Neno з радістю підтримуємо природне грудне вигодовування. Повернутися до професійної та громадської діяльності? З молоковідсмоктувачами Neno ви зможете забезпечити дитину здоровим і натуральним грудним молоком, не відмовляючись від своїх планів.

Мамине молоко – це інвестиція в здоров’я вашого малюка зараз і на все життя!

Переваги грудного вигодовування – здорова дитина, здорова мама.

Грудне вигодовування, окрім очевидної побудови емоційного зв’язку між матір’ю і дитиною, має величезне значення для подальшого розвитку малюка, а також безпосередньо впливає на здоров’я мами, яка годує грудьми.

З медичної та наукової точки зору немає кращої їжі, ніж материнське молоко. До цього дня не винайдено нічого, що могло б дати так багато як годувальниці, так і дитині. У материнському молоці є багато імуноактивних компонентів, тобто компонентів, які знижують ризик виникнення інфекції у малюка – лактоферин зменшує ріст бактерій і викликає ріст корисної мікрофлори в кишечнику, цитокін відповідає за дозрівання і проліферацію імунних клітин, і це лише деякі приклади. Цікаво – у маминому молоці також є стовбурові клітини, які не засвоюються дитиною, а мігрують до органів, що потребують “ремонту”, і там перетворюються на клітини конкретного органу.

Разом з маминим молоком малюк отримує цілий пакет білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мікроелементів, а також біологічно активні компоненти: гормони, ферменти, інгредієнти, що стимулюють розвиток мікрофлори кишечника. Величезна кількість поліненасичених жирних кислот, необхідних для розвитку мозку та нервових клітин, які надходять з молоком матері, сприяють когнітивному розвитку дитини.

Грудне вигодовування також має переваги для мам – дослідження показують нижчий ризик раку молочної залози та яєчників серед мам, які годують грудьми природним шляхом. Ці мами також менш схильні до розвитку остеопорозу – особливо в період менопаузи, а гормони, що виробляються під час грудного вигодовування, дозволяють їм повернутися до форми, яка була до вагітності та пологів.

Пам’ятайте, чим довше ви годуєте грудьми, тим краще для вас і вашої дитини.

Електронний молоковідсмоктувач – активна мама рекомендує

Особливо електронні молоковідсмоктувачі рекомендують активні мами. Чому? Адже вони не завжди мають можливість годувати дитину грудьми, а регулярне зціджування молока не тільки важливе для їхнього здоров’я, але й дозволяє заздалегідь підготувати запас молока на той час, коли мами не буде поруч.

Якщо Ви збираєтеся продовжувати грудне вигодовування і в той же час хочете повернутися до активної діяльності – професійної або громадської, Вам необхідно забезпечити дитину грудним молоком на час Вашої відсутності. Ви можете почати зціджувати молоко за кілька місяців до того, як плануєте повернутися до роботи, і заморожувати його в спеціальних пакетах, але ви також можете взяти з собою на роботу молоковідсмоктувач і зціджувати надлишки молока в разі потреби. Тоді вибирайте молоковідсмоктувач, який працює безшумно і має невеликі розміри.

Основні особливості: – портативний та бездротовий – легкий і безшумний, щоб ви могли зціджувати молоко в будь-якому місці – невеликий розмір, щоб поміститися в сумочці – імітує природний процес смоктання малюка (3 фази) – виготовлені з безпечних матеріалів – довга трубка для більш комфортного перекачування – Можливість зціджування з двох грудей одночасно

bella twin and woman

Час активних жінок – революційна побутова електроніка neno Camino

Якщо ви годуєте грудьми і хочете повернутися на роботу, сплануйте це заздалегідь. За кілька тижнів до цього потренуйтеся зціджувати молоко за допомогою електронного молоковідсмоктувача, а також давати дитині молоко з пляшечки. Вам обом потрібно звикати до нових методів.

Наукові дослідження показали, що зціджування з двох грудей одночасно значно ефективніше, ніж поперемінне зціджування, тобто зціджування з однієї груді , а потім з іншої. Подвійне зціджування збільшує споживання молока до 18% і, крім того, подвійне зціджування має більшу жирність і поживну цінність, ніж почергове.

Новий молоковідсмоктувач neno Camino присвячений сучасним мамам, які не тільки хочуть повернутися до роботи, але й звертають увагу на зовнішній вигляд, дизайн та функціональність пристроїв, які вони обирають для полегшення свого повсякденного життя. Подвійний молоковідсмоктувач neno Camino безумовно виділяється на ринку не тільки своїм елегантним дизайном, але і 3-фазним режимом зціджування. Що це таке?

Простіше кажучи, 3 фази молоковідсмоктувача є точним відтворенням способу смоктання дитини. Перші рухи швидкі і неглибокі, з часом поглиблюються і, нарешті, поступово згасають, коли дитина засинає під час годування. Саме так працюють 3 фази neno Camino.

Фаза 1 – режим стимуляції. Рухи смоктання швидкі і неглибокі, що викликає посилену роботу молочних залоз і підвищення рівня пролактину в крові.

Фаза 2 – режим глибокої закачки. Рухи всмоктування стають глибшими і тривалішими, під час яких молоко перекачується в пляшечку через зворотні клапани.

Фаза 3 – змішаний режим / режим зціджування повільно гасить смоктання і імітує засинання дитини під час годування. Цей режим також використовується для природної стимуляції лактації шляхом повного зціджування грудей. Молоковідсмоктувач автоматично вимикається через 30 хвилин роботи.

Молоковідсмоктувач neno Angelo також оснащений 3-ма фазами і вже отримав дві нагороди у 2021 році – нагороду “Батьківська премія” та міжнародну емблему “Найвища якість”. Нас це не дивує, Neno-Angelo легкий, мобільний, рекомендований при кесаревому розтині, при народженні недоношеної дитини і при зціджуванні грудного молока. Крім того, він оснащений світлодіодним підсвічуванням, щоб зробити зціджування вночі ще більш комфортним.

Як часто ви годуєте дитину?

ППерші півроку дитину слід прикладати до грудей в середньому 8-12 разів на добу. З часом добова кількість годувань буде зменшуватися. Годуйте дитину “на вимогу” – щоразу, коли вона просить їсти. Завжди годуйте за потребою, ніколи – за годинником.

Акумуляторні молоковідсмоктувачі дозволяють зціджувати грудне молоко для годування дитини, коли вас немає поруч. Електричний молоковідсмоктувач також допоможе вам зцідити груди, коли ви відчуваєте в цьому потребу, а дитина не хоче смоктати.

Як довго я повинна годувати грудьми?

Відповідь на питання “як довго годувати грудьми” проста – чим довше, тим краще. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) рекомендує годувати дитину виключно грудним молоком до досягнення нею 6-місячного віку. З 6 до 24 місяців слід починати розширювати раціон дитини за рахунок інших продуктів, продовжуючи годувати натуральним маминим молоком.

Однак ні ВООЗ, ні будь-яка інша організація охорони здоров’я не встановлює верхню межу, до якої слід годувати грудьми. Це індивідуальний вибір і рішення мами, яка годує грудьми.

camino woman

Що їсти при грудному вигодовуванні?

Харчування матері-годувальниці має бути різноманітним і повноцінним протягом усього періоду лактації та грудного вигодовування. Спеціальних рекомендацій або суперпродуктів не існує. Без обмежень можна їсти сирі овочі, 2-3 порції фруктів і стільки ж молочних продуктів, вдвічі більше круп’яних продуктів, 1-2 порції м’яса, риби або яєць, стільки ж олій, багатих ненасиченими кислотами.

Вам не потрібно виключати малину, горіхи або полуницю зі свого раціону, якщо таке виключення не є медично обґрунтованим. Вводити елімінаційну дієту можна тільки під наглядом лікаря або дієтолога при підозрі на алергію. /p>

Пам’ятайте, що ваше правильне харчування необхідне не тільки для грудного вигодовування, а й для догляду за малюком, а це вимагає багато енергії.

Деякі факти про грудне вигодовування:

– материнське молоко – це біологічно активна речовина, яка на сьогоднішній день не скопійована!

– молоко змінює свій склад і поживну цінність під час розвитку лактації. Адаптується до мінливих і зростаючих потреб дитини в харчуванні

– грудне вигодовування підтримує природну регенерацію і дозволяє матці повернутися до свого дородового розміру

– малюк сам контролює надходження молока, створюючи язиком негативний тиск: смокче, ковтає і дихає. Молоковідсмоктувачі Neno імітують ритм смоктання дитини

– майже 75% матерів виробляють більше молока у правій груді

– кожне зціджування грудей викликає збільшення вироблення молока в цей період

– дитина смокче груди до тих пір, поки не вгамує свій голод, а не до тих пір, поки груди не “спорожняться”

– молоко відразу після народження, так зване “молозиво”, ще називають “імунним молоком” через його багатство поживними речовинами

– мамине молоко – перша “вакцина” для малюка

– грудне вигодовування знижує ризик розвитку раку молочної залози та яєчників у матерів

– кількість молока в грудях залежить від гормонів, а не від кількості та виду споживаної рідини

– під час грудного вигодовування в мозку як мами, так і малюка виділяється окситоцин – гормон щастя

– в материнському молоці є стовбурові клітини, які можуть перетворитися на будь-яку клітину в організмі дитини

– молоко мами хлопчика має інший склад, ніж молоко мами дівчинки. У хлопчиків вища потреба в енергії – білках і жирах, а в молоці мами, яка годує грудьми дівчинку, міститься більше кальцію.

 
bon podarunkowy Neno - tył
Кошик
Прокрутити вгору